Skriv ut
Dela

Företagarföreningar och nätverk

Du som söker nya kontakter att nätverka med, affärspartners, idéer, nya möjligheter. Anslut dig gärna till en företagarförening eller ett nätverk på ön.

Det här är de företagarföreningar som finns här på Lidingö.
Informationen baseras på de uppgifter föreningarna har lämnat till staden.

Företagarna på Lidingölänk till annan webbplats  
Katarina Palmstierna
E-post: katarina@palmstierna.com

Kvinnor & företaglänk till annan webbplats  
Paula Lönnqvist
E-post: info@knit4u.se

Lidingö Centrum Företagarförening
Cecilia Grahn
Box 1286, 181 25 Lidingö
E-post: cecilia@saracecilia.se

Destination Lidingö
Ann Nagel
Johan Hjort
E-post ann.nagel@skogshem-wijk.com och johan@tophm.se

Industri & Hantverksföreningen
Kenneth Nylén
Box 10044, 181 10 Lidingö
E-post: kenneth.nylen@hotmail.com

Start-Up Stockholm/Lidingölänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster
Christina Pihl
Besöksadress: Vasavägen 78
Tel: 08-12 44 25 75
E-post christina.lidingo@startupstockholm.se 

Stockholms Handelskammare Lidingökommittén,
Bonver Sverige, Gerre Versteegh
181 85 Lidingö
Tel: 08- 766 78 00
E-post: gerre.versteegh@bonver.com

Stockholms Handelskammare 
Karolina Krön 
Box 16050, 103 21 Stockholm
Tel. växel  08-555 100 00
E-post info@chamber.se

BNI - Business Network International
Per Molin
Tel 070-567 39 95
E-post per.molin@bni.nu 
Webbplats: http://www.bni.nu/länk till annan webbplats

Till toppen av sidan