Lättläst

Lättläst

Skriv ut
Dela

Kontakt

Här hittar du telefonnummer och e-post till skolan.

Ljungbackens skola F-4

 

Namn

Telefon

E-post

Rektor Sigrid Sturegård

08-731 65 86

sigrid.sturegard@lidingo.se

Leg lärare i fritidshem, samordnare Ljungbackens skola, fritidshemsansvarig
Maria Namboria

072-450 05 30

maria.namboria@lidingo.se

Skolsköterska Ulla Boglind

08-731 65 87

ulla.boglind@lidingo.se

Kurator Anne-Sophie Keith

072-549 10 08

anne.sophie.keith@lidingo.se

Bibliotekarie Yvonne Gabrielsson-Lundgren


yvonne.gabrielsson-lundgren@lidingo.se

IT-samordnare Michael Arvallius

073-074 65 66

michael.arvallius@lidingo.se

Lokalvårdare Sairung Herzfeld


sairung.herzfeld@lidingo.se

Vaktmästare Darwin Vega

08-731 65 88

darwin.vega@lidingo.se

Personalrum

08-731 65 89


Kök

08-731 65 90


Fritidshem Ljungbacken

08-731 65 92


Fritidshem Ljunggården

073-074 65 09


Förskoleklasser D

08-731 65 94


Förskoleklasser E

08-731 65 93


 

E-post till lärare och fritidspersonal

Förskoleklasser

Helene Gustafsson - leg lärare

helene.gustafsson@lidingo.se

Veera Grönvall - leg förskollärare

veera.gronvall@lidingo.se

Berit Schultz Sidwall - leg lärare

berit.schultz.sidwall@lidingo.se

Radinka Tomanic - leg lärare

radinka.tomanic@lidingo.se

Kicki Cederlind - pedagogisk personal fritids

kicki.cederlind@lidingo.se

Malin Johansson - pedagogisk personal fritids

malin.a.johansson@lidingo.se

Tayyebeh Pakzad - pedagogisk personal fritids

tayyebeh.pakzad@lidingo.se

Årskurs 1

Hanna Byrén - leg lärare

hanna.byren@lidingo.se

Sara Östlund - leg lärare

sara.ostlund@lidingo.se

Sofie Askefors - pedagogisk personal fritids

sofie.askefors@lidingo.se

Felix Idevall - pedagogisk personal fritids

felix.idevall@lidingo.se

Susannna Sadiktsis - pedagogisk personal fritids

susanna.sadiktsis@lidingo.se

Liza Yousef - pedagogisk personal fritids

liza.yousef@lidingo.se

Emelie Öhman - pedagogisk personal fritids

emelie.ohman@lidingo.se

Årskurs 2

Linnea Arnkärr - leg lärare

linnea.arnkarr@lidingo.se

Sandra Winarve - leg lärare

sandra.winarve@lidingo.se

Jaime Jorquera Garcia - pedagogisk personal fritids

jaime.jorquera.garcia@lidingo.se

Deniz Karagöz - pedagogisk personal fritids

deniz.karagoz@lidingo.se

Per Lundström - pedagogisk personal fritids

per.lundstrom@lidingo.se

Anita Powers - pedagogisk personal fritids

anita.powers@lidingo.se

Årskurs 3

Yvonne Gabrielsson-Lundgren - leg lärare

yvonne.gabrielsson-lundgren@lidingo.se

Monika Gustafsson - leg lärare

monika.gustafsson@lidingo.se

Katarina Kovasich - leg lärare/fritidspedagog

katarina.kovasich@lidingo.se

Gustav Lundgren - pedagogisk personal fritids

gustav.lundgren@lidingo.se

Årskurs 4

Thomas Bengtsson - leg lärare

thomas.bengtsson@lidingo.se

Kathrine Haglund - leg lärare

kathrine.haglund@lidingo.se

Adam Powers - pedagogisk personal fritids

adam.powers@lidingo.se

Övriga ämnen

Louise Ahlberg - leg lärare idrott, ma, speciallärare

louise.ahlberg@lidingo.se

Anders Björk - leg lärare musik

anders.bjork@lidingo.se

Katarina Kovasich - leg lärare bild

katarina.kovasich@lidingo.se

Gunilla Pedersen - leg förskollärare / speciallärare

gunilla.pedersen@lidingo.se

Fredrik Rosén - leg lärare idrott, eng

fredrik.rosen@lidingo.se

Rose-Marie Wallin - leg speciallärare

rose-marie.wallin@lidingo.se


Till toppen av sidan